Obsługa klienta
Obsługa Klienta: e-mail: hello@patchouli.pl
Dostawa: Zamówienia na terenie kraju wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej INPOST.
Zwroty
  • Klientowi przysługuje prawo odstąpienia od umowy sprzedaży w terminie 14 dni od dnia otrzymania zamówienia. W przypadku zakupów stacjonarnych, klient ma prawo odstąpienia od umowy sprzedaży w terminie 7 dni od daty zakupu.
  • Aby dokonać zwrotu, przesyłka nie może nosić znamion użytkowania, musi być w takim stanie, w jakim klient go otrzymał. Musi również być w oryginalnym opakowaniu. Aby dokonać zwrotu, wymagamy jest paragon lub dowód zakupu. Gdy otrzymamy twój zwrot, wyślemy do ciebie e-mail z informacją, że przesyłka od ciebie do nas dotarła. Będziemy również informować o zatwierdzeniu lub odrzuceniu twojego zwrotu.
  • Warunkiem odstąpienia od umowy jest odesłanie nieużywanego, niezniszczonego, oryginalnie zapakowanego towaru wraz z nieoderwanymi metkami, wypełnionym formularzem zwrotu oraz paragonem/faktur. 
  • Jeśli twój zwrot zostanie przez nas zatwierdzony, niezwłocznie dokonamy zwrotu środków na wskazany przez ciebie nr konta.
  • Jeśli chcesz zwrócić/wymienić swój zakup, wydrukuj i wypełnij poniższy formularz zwrotu/wymiany, dołącz go do paczki wraz z paragonem. prosimy o odesłanie na adres

PATCHOULI AGNIESZKA ADAMCZAK, UL. JACKOWSKIEGO 3/5, 60-508 POZNAŃ +48 793240968

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium