Kapsułowa garderoba to wspaniały sposób na wyrażenie swojego mądrego stylu i osobowości za pomocą ubrań w ograniczonej liczbie, oto kilka punktów:

  • Tworzenie kapsułowej garderoby to proces, w którym starannie wybierasz niewielką liczbę ubrań np z kolekcji BASIC, które doskonale do siebie pasują i tworzą wiele różnorodnych zestawień.
  • Twoja osobowość i styl mogą być odzwierciedlone poprzez wybór kolorów, krojów i wzorów, które najlepiej oddają to, kim jesteś i co lubisz.
  • Mądra szafa opiera się na jakości zamiast ilości. Wybieraj ubrania wykonane z trwałych materiałów i starannie uszytych, które przetrwają wiele sezonów.
  • Twoja kapsułowa garderoba może zawierać podstawowe elementy, takie jak dobrej jakości basic'i, neutralne bluzki damskie z wiskozy, lny czy lyocell, kurtki i sukienki, które są wszechstronne i pasują do wielu okazji.
  • Niech twoja kapsułowa garderoba mówi o Tobie. Czerp inspirację z swoich zainteresowań, ulubionych kolorów i nastrojów, aby stworzyć garderobę, która jest autentycznie Twoja. Poczuj swoje emocje i wyraź je w ubraniach!

Pamiętaj, że twoja garderoba jest sposobem wyrażania siebie, więc nie ma jednej właściwej drogi. Ważne jest, aby czuć się komfortowo i pewnie w tym, co nosisz, jednocześnie odzwierciedlając swoją unikalną osobowość i styl. 

#SenseItRight #PatchouliSouls

Opublikowane przez Patchouli by Agnesa Adamczak

Więcej wpisów

Lyocell i ubrania, które są inwestycją na lata. Skąd fenomen tkaniny lyocell i dlaczego warto na nią stawiać?

Dlaczego warto zainwestować w ubrania szyte z tkaniny lyocell? Wyjątkowe cechy ubrań wykonanych z tkaniny lyocell, podobnej do cupro, które oferuj...