Kolekcja Patchouli na jesień - zima 2023/2024 stworzona została w duchu kapsułowej garderoby z użyciem tkanin i dzianin premium takich jak bawełna organiczna, micromodal, lyocell czy merino, mających na celu zaspokojenie wszelkich zmysłów i zapewnienie wyjątkowej jakości.

Cała linia, aż od basic po premium, to zbiór starannie dobranych projektów, które mogą być ze sobą łączone na różne sposoby, tworząc wiele stylizacji przy minimalnej liczbie elementów.

Ubrania z najnowszej kolekcji są wykonane z wysokiej jakości tkanin, takich jak miękkie i mięsiste materiały / dzianiny jak bawełna, lyocell, merino czy modal, które zapewniają wygodę i komfort noszenia oraz są inwestycją na wiele sezonów.

Paleta kolorów w kolekcji jest stonowana i elegancka, idealnie oddając charakter jesieni i zimy. To pozwala na tworzenie spójnych i harmonijnych zestawień. Tkaniny użyte w kolekcji oddziałują na zmysły, oferując przyjemne w dotyku i estetycznie przyjemne doznania, podkreślając luksus i wyjątkowość projektów.

Propozycja ubrań na sezon jesień - zima 2023/2024 obejmuje różne rodzaje ubrań, od swetrów i bluz do spodni i sukienek, zapewniając uniwersalność i możliwość tworzenia różnorodnych stylizacji. Stworzenie kapsułowej garderoby opartej na premium tkaninach i stonowanych kolorach pozwala na wyrażenie swojej osobowości poprzez jakość, styl i wybór. I najważniejsze brak sezonowości i ponadczasowe podejście do projektowania to główne zalety i cechy kolekcji ubrań na jesień i zimę i nie tylko. Zwracającej uwagę na minimalizm, jakość oraz możliwość tworzenia trwałych i spójnych stylizacji.

Opublikowane przez Patchouli by Agnesa Adamczak

Więcej wpisów

Lyocell i ubrania, które są inwestycją na lata. Skąd fenomen tkaniny lyocell i dlaczego warto na nią stawiać?

Dlaczego warto zainwestować w ubrania szyte z tkaniny lyocell? Wyjątkowe cechy ubrań wykonanych z tkaniny lyocell, podobnej do cupro, które oferuj...

Budowanie Mądrej Szafy i Kapsułowej Garderoby: Klucz do dobrego stylu i codziennego komfortu. Jak zbudować spójną kapsułową garderobę? Na co zwrócić uwagę?

Budowanie Mądrej Szafy i Kapsułowej Garderoby: Klucz do dobrego stylu i codziennego komfortu. Jak zbudować spójną kapsułową garderobę? Na co zwróci...